NL  EN 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
PINGOLF
TEAMTOERNOOI
CLASSICS
INSCHRIJVEN
DEELNEMERS
LIVESTREAM
FLIPPERKASTEN
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
TSHIRT DESIGN (05/09)
TEAM INFO (14/07)


  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BOP 2019. Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 250! Iedere registratie hoger dan 250 komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 250 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 10 dagen voor aanvang van het BOP.) Vanaf 03 juni tot en met 11 juni kan ieder land 8 spelers naar keuze voorinschrijven (via IFPA country director).

    
NrAchternaamGemeenteLandReg. datumBetaaldTimeSlot
001Deturck David IFPALAUWEBE3-6-2019C: 14u30-17u
002Kevin Sultana IFPAMelliehaMT10-6-2019C: 14u30-17u
003Rich Mallet IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
004Peter Blakemore IFPASalisburyGB11-6-2019E: 19u30-22u
005David Mainwaring IFPADidcotGB11-6-2019B: 12u-14u30
006Greg Mott IFPASwanageGB11-6-2019B: 12u-14u30
007Tim Thornton IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
008Wayne Johns IFPAWalsallGB11-6-2019D: 17u-19u30
009Nick Marshall IFPAUttoxeterGB11-6-2019C: 14u30-17u
010Vin Jauhal IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
011Paul Jongma IFPAGroningenNL11-6-2019B: 12u-14u30
012Albert Nomden IFPAMuntendamNL11-6-2019B: 12u-14u30
013Taco Wouters IFPASittardNL11-6-2019D: 17u-19u30
014John van der Wulp IFPAHendrik Ido AmbachtNL11-6-2019C: 14u30-17u
015Mark van der Gugten IFPAZwolleNL11-6-2019B: 12u-14u30
016Martijn van Amsterdam IFPAAlphen aan den RijnNL11-6-2019B: 12u-14u30
017Helen de Haan-Verbeek IFPAHoornNL11-6-2019C: 14u30-17u
018Ad Jonker IFPADen HaagNL11-6-2019C: 14u30-17u
019Simone Fontana IFPAMilanIT11-6-2019C: 14u30-17u
020Frank Nilsen IFPAHellNO11-6-2019C: 14u30-17u
021Franck Bona IFPALilleFR11-6-2019 C: 14u30-17u
022Sebastien Puertas IFPAParisFR11-6-2019D: 17u-19u30
023Archibald Lefèvre IFPAParisFR11-6-2019D: 17u-19u30
024Alain Boulieu IFPA-FR11-6-2019A: 09u30-12u
025Laurence Boulieu IFPA-FR11-6-2019A: 09u30-12u
026Matthieu Drai IFPA-FR11-6-2019D: 17u-19u30
027Clément Drai-FR11-6-2019D: 17u-19u30
028Dirk Elzholz IFPAOsnabrückDE11-6-2019B: 12u-14u30
029Philipp Unger IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
030Marc Steinmeier IFPABlomberg DE11-6-2019A: 09u30-12u
031Mathias Jäger IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
032Jürgen Schmitz IFPAJülichDE11-6-2019C: 14u30-17u
033Fabian Mombauer IFPARösrathDE11-6-2019B: 12u-14u30
034Marcus Mombauer IFPARösrathDE11-6-2019B: 12u-14u30
035Dieter Walscheid IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
036David Dahl-Hansson IFPAPartilleSE12-6-2019E: 19u30-22u
037Karyn Kiser IFPAPartilleSE12-6-2019E: 19u30-22u
038Johan Flygare IFPA-SE12-6-2019E: 19u30-22u
039Arvid Flygare IFPA-SE12-6-2019E: 19u30-22u
040Fredrik Löwgren IFPAFurulund SE12-6-2019E: 19u30-22u
041Viggo Löwgren IFPAFurulund SE12-6-2019E: 19u30-22u
042Gabriel Ortiz IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
043Rafael Masedo Rodríguez IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
044Pablo Crespo García IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
045Santiago Elices IFPASalamancaES12-6-2019B: 12u-14u30
046Juan Luis Santos Gómez IFPACastilla-La ManchaES12-6-2019B: 12u-14u30
047César Dubón Martínez IFPAZaragoza ES12-6-2019B: 12u-14u30
048Miguel Ramón Ferruz IFPAZaragozaES12-6-2019B: 12u-14u30
049Didier Dujardin IFPABeerveldeBE12-6-2019D: 17u-19u30
050Ivan Geentjes IFPATurnhoutBE12-6-2019D: 17u-19u30
051Thomas Van Clapdorp IFPASint-NiklaasBE12-6-2019C: 14u30-17u
052Dominique De Cock IFPABrayBE12-6-2019E: 19u30-22u
053Lieven Engelbeen IFPAEkeBE12-6-2019D: 17u-19u30
054Michel Rorive IFPALiègeBE12-6-2019C: 14u30-17u
055Mathias Leurs IFPAOostendeBE12-6-2019A: 09u30-12u
056Alejandro Yepes Piedra IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
057Tom Geneyn IFPATorhoutBE12-6-2019E: 19u30-22u
058Evert Brochez IFPASint-NiklaasBE12-6-2019E: 19u30-22u
059Olivier Leurs (organisation) IFPAOostende aan 'tzeetjeBE12-6-2019A: 09u30-12u
060Dennis Verleyen (organisation) IFPAMelleBE12-6-2019E: 19u30-22u
061Glenn Verhoosele (organisation) IFPAEkeBE12-6-2019D: 17u-19u30
062Jos Deboosere (organisation) IFPAKortrijkBE12-6-2019E: 19u30-22u
063Steven Quintijn (organisation) IFPAVlekkemBE12-6-2019B: 12u-14u30
064Steven Demets (organisation) IFPAVilvoordeBE12-6-2019E: 19u30-22u
065Pascal Van Wonterghem (organisation) IFPADeinzeBE12-6-2019E: 19u30-22u
066Pascal Leroy (organisation) IFPAGentBE12-6-2019D: 17u-19u30
067Anthony Streulens (organisation) IFPA BE12-6-2019B: 12u-14u30
068Luc Goovaerts (organisation) IFPA BE12-6-2019C: 14u30-17u
069Kaylee Andreas MariaOostendeBE12-6-2019A: 09u30-12u
070Mario Vercauteren IFPASint-NiklaasBE12-6-2019D: 17u-19u30
071Ian Hawkesworth IFPA DK12-6-2019E: 19u30-22u
072Robert Lau IFPACopenhagenDK12-6-2019E: 19u30-22u
073Lene Andersen IFPA BE12-6-2019A: 09u30-12u
074Vincent Chardome IFPA BE12-6-2019A: 09u30-12u
075Kevin RoelantsBurchtBE13-6-2019D: 17u-19u30
076Petra Uyttenhove IFPADuinbergenBE13-6-2019B: 12u-14u30
077Indy Vanhoutteghem IFPAMoorseleBE13-6-2019E: 19u30-22u
078Maarten LemeyIZEGEMBE13-6-2019C: 14u30-17u
079anthony rorive IFPAliègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
080kris Van Clapdorp IFPASint niklaasBE13-6-2019D: 17u-19u30
081Benny De ClercqStekeneBE13-6-2019B: 12u-14u30
082Björn Brand IFPABinnenmaasNL13-6-2019B: 12u-14u30
083Jochen Jaspers IFPABilzenBE13-6-2019C: 14u30-17u
084Kirk Sadler IFPATamworthGB13-6-2019B: 12u-14u30
085Tom LoomansAmsterdamNL13-6-2019B: 12u-14u30
086François de Wrangel  IFPAWalhain BE13-6-2019B: 12u-14u30
087Mario Schröder IFPASoestDE13-6-2019C: 14u30-17u
088Fabio VillanuevaAmersfoortNL13-6-2019C: 14u30-17u
089Joachim Reniers IFPAGeelBE13-6-2019E: 19u30-22u
090Fred Vdbosch DuffelBE13-6-2019C: 14u30-17u
091ruben Dubelloynieuwkerken-waasBE13-6-2019E: 19u30-22u
092Begona Motilla IFPAMadridES13-6-2019B: 12u-14u30
093David Vanhoutteghem IFPAMoorseleBE13-6-2019E: 19u30-22u
094christoph D'Hanens IFPAtemseBE13-6-2019E: 19u30-22u
095Korben Van WonterghemDeinzeBE13-6-2019C: 14u30-17u
096nico rosveldsopvelpBE13-6-2019C: 14u30-17u
097Roy Smith IFPANottinghamGB13-6-2019B: 12u-14u30
098Marnix Goethals IFPATorhoutBE13-6-2019D: 17u-19u30
099Rakesh Kanhai IFPAZuid HollandNL13-6-2019B: 12u-14u30
100Kasper Maarbjerg IFPACopenhagenDK13-6-2019C: 14u30-17u
101Evelien CrevitsIzegemBE13-6-2019C: 14u30-17u
102renders olivier IFPAcharleroiBE13-6-2019D: 17u-19u30
103jean-louis chevalier IFPANantesFR13-6-2019A: 09u30-12u
104Laurent Monnier IFPANotre Dame de SanilhacFR13-6-2019C: 14u30-17u
105Geert Raes IFPANinoveBE13-6-2019C: 14u30-17u
106Guido Christiansen IFPARemscheidDE13-6-2019C: 14u30-17u
107Steven Smith IFPASstaffordGB13-6-2019B: 12u-14u30
108Leo Marshall IFPAUttoxeter GB13-6-2019C: 14u30-17u
109Christophe Berry IFPAParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
110Ralf Behr IFPAKrefeldDE13-6-2019C: 14u30-17u
111Jochen Krieger IFPABad SassendorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
112Forneville Pascal IFPALokerenBE13-6-2019B: 12u-14u30
113Desot EvelyneDuffelBE13-6-2019C: 14u30-17u
114Jesse Walker  IFPABirminghamGB13-6-2019B: 12u-14u30
115Leandro Goethals IFPATorhoutBE13-6-2019D: 17u-19u30
116Martijn van Aken IFPAZuid-HollandNL13-6-2019B: 12u-14u30
117Eric Houtteman IFPAKnokke-HeistBE13-6-2019B: 12u-14u30
118Romain Wilem IFPALiègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
119Martin Christiansen IFPAHelsingorDK13-6-2019C: 14u30-17u
120Thomas Ferocino IFPAElsdorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
121Norbert Broman IFPARotterdamNL13-6-2019E: 19u30-22u
122isabelle chevalier IFPANantesFR13-6-2019A: 09u30-12u
123Bert VanhesscheLendeleeBE13-6-2019C: 14u30-17u
124Vincent Debo IFPAKortrijkBE13-6-2019E: 19u30-22u
125Peter VerlindenMortselBE13-6-2019A: 09u30-12u
126Jean-Luc Di Meglio IFPACarcassonneFR13-6-2019C: 14u30-17u
127Ludovic LevyBruxellesBE13-6-2019D: 17u-19u30
128Steven MeeussenWommelgemBE13-6-2019E: 19u30-22u
129Manuela Krieger IFPABad SassendorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
130Bart Evers IFPALeuvenBE13-6-2019E: 19u30-22u
131karim HallemansBeerselBE13-6-2019D: 17u-19u30
132Laurent Mahé IFPAParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
133Ralf Wittwer IFPAWerlDE13-6-2019C: 14u30-17u
134Kelly LembrechtsKapellenBE13-6-2019E: 19u30-22u
135Guy Wilem IFPALiègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
136Anke BaeyensWommelgemBE13-6-2019E: 19u30-22u
137Günther BusscheOostakkerBE13-6-2019C: 14u30-17u
138Tine VandenberghLendeleeBE13-6-2019A: 09u30-12u
139Tamás Marjai IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
140Dirk KlaverLeeuwardenNL13-6-2019B: 12u-14u30
141Mario Vandermeulen IFPALeuvenBE13-6-2019E: 19u30-22u
142Joeri StroobantskapellenBE13-6-2019E: 19u30-22u
143Dan Lewell IFPANorthamptonGB13-6-2019C: 14u30-17u
144Ann VerbercktMortselBE13-6-2019A: 09u30-12u
145Richard Zoellig IFPAPP SchaffhausenCH13-6-2019B: 12u-14u30
146Adrien Marjainé Brassó IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
147Wim Nolmans IFPABrusselBE13-6-2019E: 19u30-22u
148Jan Hop IFPAAmersfoortNL13-6-2019D: 17u-19u30
149Rob Overdijk IFPARotterdamNL13-6-2019D: 17u-19u30
150János Sándor IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
151Gabriella dr. Medgyesi IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
152Axel BouetParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
153Rob Breyne IFPAGentBE13-6-2019D: 17u-19u30
154Nick Van VosselTemseBE13-6-2019B: 12u-14u30
155Alex Berta IFPALondonGB13-6-2019B: 12u-14u30
156Edina Berta IFPALondonGB13-6-2019B: 12u-14u30
157Laurens Verwaetermeulen IFPAGentBE13-6-2019B: 12u-14u30
158Bruynseels YvesOostendeBE13-6-2019B: 12u-14u30
159gerald bruneelcharleroiBE13-6-2019E: 19u30-22u
160Lieven MeysOordegemBE13-6-2019B: 12u-14u30
161Dirk De GrooteAntwerpenBE13-6-2019A: 09u30-12u
162Steven De Maer IFPAKessel-LoBE13-6-2019D: 17u-19u30
163desarthe damien IFPAORVEAU BELLESAUVEFR13-6-2019D: 17u-19u30
164 Carl BierkensKalmthoutBE13-6-2019A: 09u30-12u
165Louwie KurtMiddelkerkeBE13-6-2019D: 17u-19u30
166Dieter BouckaertMoorseleBE13-6-2019D: 17u-19u30
167pieter bouckaertmoorseleBE13-6-2019D: 17u-19u30
168Fabian Kretschmer IFPASolingenDE13-6-2019D: 17u-19u30
169Linden Frank IFPAWürselenDE13-6-2019D: 17u-19u30
170Tiny De bie IFPAKessel-LoBE13-6-2019D: 17u-19u30
171Wauter KindtIzegemBE13-6-2019A: 09u30-12u
172Auriol Adelinle mansFR13-6-2019D: 17u-19u30
173Eid Torsten IFPAOberurselDE13-6-2019D: 17u-19u30
174Ken CasteleynLokeren BE13-6-2019B: 12u-14u30
175Vinnie De SmetSint-PauwelsBE13-6-2019A: 09u30-12u
176Medaillon Albert IFPAHattersheim am MainDE14-6-2019D: 17u-19u30
177Jörn Runge IFPASchwelmDE14-6-2019C: 14u30-17u
178Nick Hamill IFPACroydonGB14-6-2019D: 17u-19u30
179Thomas Doepelheuer IFPACologneDE14-6-2019E: 19u30-22u
180John NaessensIzegemBE14-6-2019A: 09u30-12u
181Ben ZaadHeerlenNL14-6-2019D: 17u-19u30
182Tim KreukelsBrunssumNL14-6-2019D: 17u-19u30
183Edwin BaelenWevelgemBE14-6-2019B: 12u-14u30
184Tommy Sanders IFPASint-Gillis-WaasBE14-6-2019E: 19u30-22u
185Dirk AmelinckxLembeekBE14-6-2019E: 19u30-22u
186Jan Houtteman IFPAKnokke-HeistBE14-6-2019A: 09u30-12u
187hans rappéheist aan zeeBE14-6-2019A: 09u30-12u
188Timmy De MeeterAsseBE14-6-2019A: 09u30-12u
189Decloedt MachteldBeerveldeBE14-6-2019E: 19u30-22u
190Jorn DujardinBeerveldeBE14-6-2019E: 19u30-22u
191Jean-Marc PAULBrusselsBE14-6-2019E: 19u30-22u
192Bernard DumontMarche en FamenneBE14-6-2019E: 19u30-22u
193Timber Engelbeen IFPAEkeBE14-6-2019E: 19u30-22u
194FARIGOUL Mickael IFPAmoslinsFR14-6-2019A: 09u30-12u
195Fournié Séverine IFPAmoslinsFR14-6-2019A: 09u30-12u
196WOZNIAK Joel IFPALiegeBE14-6-2019E: 19u30-22u
197Cuypers DenisLiegeBE14-6-2019E: 19u30-22u
198Peter Van den Bergh IFPABeverenBE15-6-2019E: 19u30-22u
199Paul Englert IFPAAachenDE15-6-2019A: 09u30-12u
200Erwin Deutschländer IFPAGöttingenDE15-6-2019E: 19u30-22u
201Clément Hallé IFPAParisFR15-6-2019D: 17u-19u30
202Lloyd Couhysder IFPAKnokke-HeistBE15-6-2019A: 09u30-12u
203Niclas Eklund IFPAHudiksvallSE15-6-2019E: 19u30-22u
204Patrick GoessensMerelbekeBE15-6-2019B: 12u-14u30
205Bart Baeyens BE16-6-2019A: 09u30-12u
206Michel Van den ElzenEschNL16-6-2019E: 19u30-22u
207daniel decorteoostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
208Decorte jasonOostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
209vandecasteele nickoostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
210Eric BuysenKapellenBE17-6-2019 A: 09u30-12u
211Yuri Helsen IFPASint-NiklaasBE17-6-2019 A: 09u30-12u
212Jens Vercruyssen IFPASint-NiklaasBE17-6-2019A: 09u30-12u
213Christophe LeroyternatBE17-6-2019E: 19u30-22u
214Bart BringmansBilzenBE18-6-2019C: 14u30-17u
215Cindy LiesensBilzenBE18-6-2019C: 14u30-17u
216Stephane Swaenepoel IFPAATTICHESFR18-6-2019A: 09u30-12u
217Gert Hammel IFPAWetterenBE18-6-2019A: 09u30-12u
218Jani Saari IFPATampereFI18-6-2019A: 09u30-12u
219Juha Viitanen IFPAJärvenpääFI18-6-2019A: 09u30-12u
220Rayne PassmoreLondonGB19-6-2019A: 09u30-12u
221Jenette PassmoreLondonGR19-6-2019A: 09u30-12u
222Axel Werner-Schulz IFPABadenhausenDE19-6-2019A: 09u30-12u
223Ben GrossUtrechtNL20-6-2019A: 09u30-12u
224Theo de Reuver IFPAOSSNL22-6-2019A: 09u30-12u
225Mary van der Putten IFPAOssNL22-6-2019A: 09u30-12u
226Andreas Maarbjerg IFPACopenhagenDK29-6-2019B: 12u-14u30
227Eric Fryc IFPAMinneapolisUS30-6-2019C: 14u30-17u
228Patrice LuwelVorstBE2-7-2019B: 12u-14u30
229Leo Van WemmelGentBE3-7-2019D: 17u-19u30
230Jelle van DammeSint-NiklaasBE8-7-2019 E: 19u30-22u
231Sanne De ClerckSint-niklaasBE8-7-2019 E: 19u30-22u
232Sebastiaan Eiselin IFPAAmsterdamNL10-7-2019 E: 19u30-22u
233Christian DiederichVilvoordeBE16-7-2019D: 17u-19u30
234yvan raetsstabroekBE19-7-2019D: 17u-19u30
235Andrew Foster IFPASouthportGB20-7-2019D: 17u-19u30
236Maurice NeyKeispeltLU24-7-2019 D: 17u-19u30
237Kevin Van WeyenbergGeraardsbergenBE30-7-2019 B: 12u-14u30
238François Duperron  IFPAAmiensFR9-8-2019 B: 12u-14u30
239stefan cosyn IFPAKnokke-HeistBE17-8-2019E: 19u30-22u
240Koen Willocx IFPA-BE23-8-2019A: 09u30-12u
241Jilles Eijking IFPAAmsterdamNL25-8-2019B: 12u-14u30
242Sam McCourt IFPALondonGB25-8-2019 B: 12u-14u30
243Daniel Wallace IFPAKingsbridge GB27-8-2019A: 09u30-12u
244Ian Wallace IFPAKingsbridge GB27-8-2019A: 09u30-12u
245Neil Fellender IFPAWSMGB28-8-2019 A: 09u30-12u
246Joost van TilburgAmsterdamNL29-8-2019 D: 17u-19u30

    
NrAchternaamGemeenteLandReg. datumBetaald
401Daan RosveldsOpvelpBE13-6-2019 
402Louis DeturckLAUWEBE13-6-2019 
403finn D'HanenstemseBE13-6-2019 
404Jan HouttemanKnokke-HeistBE13-6-2019 
405Joppe D'HanenstemseBE13-6-2019 
406Nell D'HanenstemseBE13-6-2019 
407Onora RomanBAMBRUGGEBE13-6-2019 
408Arvid FlygareLundSE14-6-2019 
409Viggo LöwgrenFurulundSE14-6-2019 
410Van den Bergh PeekeBeverenBE15-6-2019 
411Bram Van den BerghBeverenBE15-6-2019 
412Lloyd CouhysderKnokke-HeistBE15-6-2019 
413Robin GoessensMerelbekeBE15-6-2019 
414Leo MarshallUttoxeterGB16-6-2019 
415Eva BruynseelsOostendeBE18-6-2019 
416Lotte Van WonterghemDeinzeBE23-8-2019 
417Sander Van WonterghemDeinzeBE23-8-2019 
418Heather MarshallUttoxeterGB1-9-2019 
419Bouet AlexandreParisFR3-9-2019 
420Seppe DhontMerelbekeBE7-9-2019 
421Lars RoelantsBurchtBE8-9-2019 
422Emile QuintijnVlekkemBE12-9-2019 
423Louis QuintijnVlekkemBE12-9-2019 


Copyright BFB    2012-2019