NL  EN 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
PINGOLF
TEAMTOERNOOI
CLASSICS
INSCHRIJVEN
DEELNEMERS
LIVESTREAM
FLIPPERKASTEN
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
2019 WEBSITE ONLINE


  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BOP 2019. Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 250! Iedere registratie hoger dan 250 komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 250 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 10 dagen voor aanvang van het BOP.) Vanaf 03 juni tot en met 11 juni kan ieder land 8 spelers naar keuze voorinschrijven (via IFPA country director).

    
NrAchternaamGemeenteLandReg. datumBetaaldTimeSlot
001Deturck David IFPALAUWEBE3-6-2019C: 14u30-17u
002Kevin Sultana IFPAMelliehaMT10-6-2019 C: 14u30-17u
003Rich Mallet IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
004Peter Blakemore IFPASalisburyGB11-6-2019E: 19u30-22u
005David Mainwaring IFPADidcotGB11-6-2019B: 12u-14u30
006Greg Mott IFPASwanageGB11-6-2019B: 12u-14u30
007Tim Thornton IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
008Wayne Johns IFPAWalsallGB11-6-2019D: 17u-19u30
009Nick Marshall IFPAUttoxeterGB11-6-2019C: 14u30-17u
010Vin Jauhal IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
011Paul Jongma IFPAGroningenNL11-6-2019B: 12u-14u30
012Albert Nomden IFPAMuntendamNL11-6-2019B: 12u-14u30
013Taco Wouters IFPASittardNL11-6-2019D: 17u-19u30
014John van der Wulp IFPAHendrik Ido AmbachtNL11-6-2019C: 14u30-17u
015Mark van der Gugten IFPAZwolleNL11-6-2019B: 12u-14u30
016Martijn van Amsterdam IFPAAlphen aan den RijnNL11-6-2019B: 12u-14u30
017Helen de Haan-Verbeek IFPAHoornNL11-6-2019C: 14u30-17u
018Ad Jonker IFPADen HaagNL11-6-2019C: 14u30-17u
019Simone Fontana IFPAMilanIT11-6-2019C: 14u30-17u
020Frank Nilsen IFPAHellNO11-6-2019C: 14u30-17u
021Franck Bona IFPALilleFR11-6-2019 C: 14u30-17u
022Sebastien Puertas IFPAParisFR11-6-2019D: 17u-19u30
023Archibald Lefèvre IFPAParisFR11-6-2019D: 17u-19u30
024Hervé Pierru IFPABordeauxFR11-6-2019D: 17u-19u30
025Alain Boulieu IFPA-FR11-6-2019A: 09u30-12u
026Laurence Boulieu IFPA-FR11-6-2019A: 09u30-12u
027Matthieu Drai IFPA-FR11-6-2019D: 17u-19u30
028Clément Drai-FR11-6-2019D: 17u-19u30
029Dirk Elzholz IFPAOsnabrückDE11-6-2019B: 12u-14u30
030Philipp Unger IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
031Marc Steinmeier IFPABlomberg DE11-6-2019A: 09u30-12u
032Mathias Jäger IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
033Jürgen Schmitz IFPAJülichDE11-6-2019C: 14u30-17u
034Fabian Mombauer IFPARösrathDE11-6-2019B: 12u-14u30
035Marcus Mombauer IFPARösrathDE11-6-2019B: 12u-14u30
036Dieter Walscheid IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
037David Dahl-Hansson IFPAPartilleSE12-6-2019E: 19u30-22u
038Karyn Kiser IFPAPartilleSE12-6-2019E: 19u30-22u
039Johan Flygare IFPA-SE12-6-2019E: 19u30-22u
040Arvid Flygare IFPA-SE12-6-2019E: 19u30-22u
041Fredrik Löwgren IFPAFurulund SE12-6-2019E: 19u30-22u
042Viggo Löwgren IFPAFurulund SE12-6-2019E: 19u30-22u
043Peter Andras Simon IFPABudapestHU12-6-2019 C: 14u30-17u
044Boldizsar Botka IFPADunakesziHU12-6-2019 D: 17u-19u30
045Gabriel Ortiz IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
046Rafael Masedo Rodríguez IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
047Pablo Crespo García IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
048Santiago Elices IFPASalamancaES12-6-2019B: 12u-14u30
049Juan Luis Santos Gómez IFPACastilla-La ManchaES12-6-2019B: 12u-14u30
050César Dubón Martínez IFPAZaragoza ES12-6-2019B: 12u-14u30
051Miguel Ramón Ferruz IFPAZaragozaES12-6-2019B: 12u-14u30
052Didier Dujardin IFPABeerveldeBE12-6-2019 D: 17u-19u30
053Ivan Geentjes IFPATurnhoutBE12-6-2019D: 17u-19u30
054Thomas Van Clapdorp IFPASint-NiklaasBE12-6-2019C: 14u30-17u
055Dominique De Cock IFPABrayBE12-6-2019E: 19u30-22u
056Lieven Engelbeen IFPAEkeBE12-6-2019D: 17u-19u30
057Michel Rorive IFPALiègeBE12-6-2019C: 14u30-17u
058Mathias Leurs IFPAOostendeBE12-6-2019A: 09u30-12u
059Alejandro Yepes Piedra IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
060Tom Geneyn (organisation) IFPATorhoutBE12-6-2019E: 19u30-22u
061Evert Brochez (organisation) IFPASint-NiklaasBE12-6-2019E: 19u30-22u
062Olivier Leurs (organisation) IFPAOostende aan 'tzeetjeBE12-6-2019A: 09u30-12u
063Dennis Verleyen (organisation) IFPAMelleBE12-6-2019E: 19u30-22u
064Glenn Verhoosele (organisation) IFPAEkeBE12-6-2019D: 17u-19u30
065Jos Deboosere (organisation) IFPAKortrijkBE12-6-2019E: 19u30-22u
066Steven Quintijn (organisation) IFPAVlekkemBE12-6-2019B: 12u-14u30
067Steven Demets (organisation) IFPAVilvoordeBE12-6-2019C: 14u30-17u
068Pascal Van Wonterghem (organisation) IFPADeinzeBE12-6-2019E: 19u30-22u
069Pascal Leroy (organisation) IFPAGentBE12-6-2019D: 17u-19u30
070Anthony Streulens (organisation) IFPA BE12-6-2019 B: 12u-14u30
071Luc Goovaerts (organisation) IFPA BE12-6-2019C: 14u30-17u
072Kaylee Andreas Maria (organisation)OostendeBE12-6-2019 A: 09u30-12u
073Mario Vercauteren IFPASint-NiklaasBE12-6-2019 D: 17u-19u30
074Jonas Heide IFPA DK12-6-2019E: 19u30-22u
075Ian Hawkesworth IFPA DK12-6-2019E: 19u30-22u
076Henning Danni Lescher IFPA DK12-6-2019 E: 19u30-22u
077Robert Lau IFPACopenhagenDK12-6-2019E: 19u30-22u
078Lene Andersen (organisation) IFPA BE12-6-2019 A: 09u30-12u
079Vincent Chardome (organisation) IFPA BE12-6-2019 A: 09u30-12u
080Kevin RoelantsBurchtBE13-6-2019D: 17u-19u30
081Petra Uyttenhove IFPADuinbergenBE13-6-2019B: 12u-14u30
082Indy Vanhoutteghem IFPAMoorseleBE13-6-2019 E: 19u30-22u
083Maarten LemeyIZEGEMBE13-6-2019 C: 14u30-17u
084anthony rorive IFPAliègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
085kris Van Clapdorp IFPASint niklaasBE13-6-2019D: 17u-19u30
086Benny De ClercqStekeneBE13-6-2019B: 12u-14u30
087Björn Brand IFPABinnenmaasNL13-6-2019B: 12u-14u30
088Jochen Jaspers IFPABilzenBE13-6-2019C: 14u30-17u
089Kirk Sadler IFPATamworthGB13-6-2019B: 12u-14u30
090Tom LoomansAmsterdamNL13-6-2019B: 12u-14u30
091François de Wrangel  IFPAWalhain BE13-6-2019 B: 12u-14u30
092Mario Schröder IFPASoestDE13-6-2019C: 14u30-17u
093Tomi Virtanen IFPATervakoskiFI13-6-2019 D: 17u-19u30
094Fabio VillanuevaAmersfoortNL13-6-2019C: 14u30-17u
095Joachim Reniers IFPAGeelBE13-6-2019E: 19u30-22u
096Fred Vdbosch DuffelBE13-6-2019C: 14u30-17u
097ruben Dubelloynieuwkerken-waasBE13-6-2019E: 19u30-22u
098Begona Motilla IFPAMadridES13-6-2019B: 12u-14u30
099Markus Virtanen IFPAtervakoskiFI13-6-2019 D: 17u-19u30
100David Vanhoutteghem IFPAMoorseleBE13-6-2019E: 19u30-22u
101christoph D'Hanens IFPAtemseBE13-6-2019E: 19u30-22u
102Korben Van WonterghemDeinzeBE13-6-2019C: 14u30-17u
103nico rosveldsopvelpBE13-6-2019 C: 14u30-17u
104Roy Smith IFPANottinghamGB13-6-2019B: 12u-14u30
105Marnix Goethals IFPATorhoutBE13-6-2019D: 17u-19u30
106Rakesh Kanhai IFPAZuid HollandNL13-6-2019B: 12u-14u30
107Kasper Maarbjerg IFPACopenhagenDK13-6-2019C: 14u30-17u
108Evelien CrevitsIzegemBE13-6-2019 C: 14u30-17u
109renders olivier IFPAcharleroiBE13-6-2019D: 17u-19u30
110jean-louis chevalier IFPANantesFR13-6-2019A: 09u30-12u
111Laurent Monnier IFPANotre Dame de SanilhacFR13-6-2019C: 14u30-17u
112Geert Raes IFPANinoveBE13-6-2019C: 14u30-17u
113Guido Christiansen IFPARemscheidDE13-6-2019C: 14u30-17u
114Steven Smith IFPASstaffordGB13-6-2019B: 12u-14u30
115Leo Marshall IFPAUttoxeter GB13-6-2019C: 14u30-17u
116Balázs Pálfi IFPABudapestHU13-6-2019 D: 17u-19u30
117Christophe Berry IFPAParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
118Ralf Behr IFPAKrefeldDE13-6-2019C: 14u30-17u
119Jochen Krieger IFPABad SassendorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
120Thomas RomanBAMBRUGGEBE13-6-2019 C: 14u30-17u
121Forneville Pascal IFPALokerenBE13-6-2019B: 12u-14u30
122Desot EvelyneDuffelBE13-6-2019C: 14u30-17u
123Jesse Walker  IFPABirminghamGB13-6-2019B: 12u-14u30
124Leandro Goethals IFPATorhoutBE13-6-2019D: 17u-19u30
125Martijn van Aken IFPAZuid-HollandNL13-6-2019B: 12u-14u30
126Eric Houtteman IFPAKnokke-HeistBE13-6-2019B: 12u-14u30
127Romain Wilem IFPALiègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
128Martin Christiansen IFPAHelsingorDK13-6-2019C: 14u30-17u
129Thomas Ferocino IFPAElsdorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
130Norbert Broman IFPARotterdamNL13-6-2019E: 19u30-22u
131isabelle chevalier IFPANantesFR13-6-2019A: 09u30-12u
132Bert VanhesscheLendeleeBE13-6-2019C: 14u30-17u
133Vincent Debo IFPAKortrijkBE13-6-2019E: 19u30-22u
134Peter VerlindenMortselBE13-6-2019A: 09u30-12u
135Jean-Luc Di Meglio IFPACarcassonneFR13-6-2019C: 14u30-17u
136Ludovic LevyBruxellesBE13-6-2019D: 17u-19u30
137Steven MeeussenWommelgemBE13-6-2019E: 19u30-22u
138Manuela Krieger IFPABad SassendorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
139Bart Evers IFPALeuvenBE13-6-2019E: 19u30-22u
140karim HallemansBeerselBE13-6-2019D: 17u-19u30
141Laurent Mahé IFPAParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
142Ralf Wittwer IFPAWerlDE13-6-2019C: 14u30-17u
143Kelly LembrechtsKapellenBE13-6-2019E: 19u30-22u
144Guy Wilem IFPALiègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
145Anke BaeyensWommelgemBE13-6-2019E: 19u30-22u
146Günther BusscheOostakkerBE13-6-2019 C: 14u30-17u
147Tine VandenberghLendeleeBE13-6-2019A: 09u30-12u
148Tamás Marjai IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
149Dirk KlaverLeeuwardenNL13-6-2019B: 12u-14u30
150Angelo KindermansScheldewindekeBE13-6-2019 C: 14u30-17u
151Mario Vandermeulen IFPALeuvenBE13-6-2019E: 19u30-22u
152Joeri StroobantskapellenBE13-6-2019E: 19u30-22u
153Dan Lewell IFPANorthamptonGB13-6-2019 C: 14u30-17u
154Ann VerbercktMortselBE13-6-2019A: 09u30-12u
155Richard Zoellig IFPAPP SchaffhausenCH13-6-2019B: 12u-14u30
156Hammadi Haouas IFPANantesFR13-6-2019 D: 17u-19u30
157Adrien Marjainé Brassó IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
158Wim Nolmans IFPABrusselBE13-6-2019E: 19u30-22u
159Jan Hop IFPAAmersfoortNL13-6-2019D: 17u-19u30
160Rob Overdijk IFPARotterdamNL13-6-2019D: 17u-19u30
161János Sándor IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
162Ritchie Cicilia  IFPAAmersfoortNL13-6-2019D: 17u-19u30
163Gabriella dr. Medgyesi IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
164Don Van HalBerkel en RodenrijsNL13-6-2019 B: 12u-14u30
165Axel BouetParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
166Rob Breyne IFPAGentBE13-6-2019D: 17u-19u30
167Nick Van VosselTemseBE13-6-2019B: 12u-14u30
168Alex Berta IFPALondonGB13-6-2019B: 12u-14u30
169Edina Berta IFPALondonGB13-6-2019B: 12u-14u30
170Laurens Verwaetermeulen IFPAGentBE13-6-2019B: 12u-14u30
171Bruynseels YvesOostendeBE13-6-2019B: 12u-14u30
172Dylan Vander icktBeerselBE13-6-2019 D: 17u-19u30
173gerald bruneelcharleroiBE13-6-2019 E: 19u30-22u
174Lieven MeysOordegemBE13-6-2019B: 12u-14u30
175Dirk De GrooteAntwerpenBE13-6-2019A: 09u30-12u
176Ronny Van den berk IFPAMerksemBE13-6-2019 E: 19u30-22u
177Steven De Maer IFPAKessel-LoBE13-6-2019D: 17u-19u30
178desarthe damien IFPAORVEAU BELLESAUVEFR13-6-2019D: 17u-19u30
179 Carl BierkensKalmthoutBE13-6-2019A: 09u30-12u
180Louwie KurtMiddelkerkeBE13-6-2019 D: 17u-19u30
181Edwin NijsWamelNL13-6-2019 D: 17u-19u30
182Dieter BouckaertMoorseleBE13-6-2019D: 17u-19u30
183pieter bouckaertmoorseleBE13-6-2019D: 17u-19u30
184Fabian Kretschmer IFPASolingenDE13-6-2019B: 12u-14u30
185Linden Frank IFPAWürselenDE13-6-2019D: 17u-19u30
186Tiny De bie IFPAKessel-LoBE13-6-2019C: 14u30-17u
187Wauter KindtIzegemBE13-6-2019A: 09u30-12u
188Tim Brouns IFPAOostendeBE13-6-2019 B: 12u-14u30
189Auriol Adelinle mansFR13-6-2019D: 17u-19u30
190Eid Torsten IFPAOberurselDE13-6-2019D: 17u-19u30
191Ken CasteleynLokeren BE13-6-2019B: 12u-14u30
192Vinnie De SmetSint-PauwelsBE13-6-2019A: 09u30-12u
193Medaillon Albert IFPAHattersheim am MainDE14-6-2019D: 17u-19u30
194Jörn Runge IFPASchwelmDE14-6-2019D: 17u-19u30
195Nick Hamill IFPACroydonGB14-6-2019D: 17u-19u30
196Thomas Doepelheuer IFPACologneDE14-6-2019E: 19u30-22u
197Nina ChristiansenKøbenhavn NVDK14-6-2019 B: 12u-14u30
198John NaessensIzegemBE14-6-2019A: 09u30-12u
199Ben ZaadHeerlenNL14-6-2019D: 17u-19u30
200Tim KreukelsBrunssumNL14-6-2019D: 17u-19u30
201Edwin BaelenWevelgemBE14-6-2019B: 12u-14u30
202Tommy Sanders IFPASint-Gillis-WaasBE14-6-2019 E: 19u30-22u
203Dirk AmelinckxLembeekBE14-6-2019E: 19u30-22u
204Jan Houtteman IFPAKnokke-HeistBE14-6-2019B: 12u-14u30
205nikola petrovic1180BE14-6-2019 B: 12u-14u30
206hans rappéheist aan zeeBE14-6-2019A: 09u30-12u
207Timmy De MeeterAsseBE14-6-2019 A: 09u30-12u
208Jolien MoensAsseBE14-6-2019 A: 09u30-12u
209Decloedt MachteldBeerveldeBE14-6-2019E: 19u30-22u
210Jorn DujardinBeerveldeBE14-6-2019E: 19u30-22u
211Jean-Marc PAULBrusselsBE14-6-2019E: 19u30-22u
212Bernard DumontMarche en FamenneBE14-6-2019E: 19u30-22u
213Horn László IFPAHungaryHU14-6-2019 A: 09u30-12u
214Timber Engelbeen IFPAEkeBE14-6-2019E: 19u30-22u
215FARIGOUL Mickael IFPAmoslinsFR14-6-2019A: 09u30-12u
216Fournié Séverine IFPAmoslinsFR14-6-2019A: 09u30-12u
217WOZNIAK Joel IFPALiegeBE14-6-2019 E: 19u30-22u
218Cuypers DenisLiegeBE14-6-2019 E: 19u30-22u
219Peter Van den Bergh IFPABeverenBE15-6-2019 E: 19u30-22u
220Paul Englert IFPAAachenDE15-6-2019A: 09u30-12u
221Erwin Deutschländer IFPAGöttingenDE15-6-2019E: 19u30-22u
222Clément Hallé IFPAParisFR15-6-2019D: 17u-19u30
223Lloyd Couhysder IFPAKnokke-HeistBE15-6-2019A: 09u30-12u
224Niclas Eklund IFPAHudiksvallSE15-6-2019E: 19u30-22u
225Patrick GoessensMerelbekeBE15-6-2019B: 12u-14u30
226Bart Baeyens BE16-6-2019 A: 09u30-12u
227Michel Van den ElzenEschNL16-6-2019E: 19u30-22u
228daniel decorteoostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
229Decorte jasonOostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
230vandecasteele nickoostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
231Peter Andersen IFPACopenhagenDK17-6-2019 E: 19u30-22u
232Eric BuysenKapellenBE17-6-2019 A: 09u30-12u
233Yuri Helsen IFPASint-NiklaasBE17-6-2019 A: 09u30-12u
234Jens Vercruyssen IFPASint-NiklaasBE17-6-2019 A: 09u30-12u
235Christophe LeroyternatBE17-6-2019E: 19u30-22u
236Bart BringmansBilzenBE18-6-2019A: 09u30-12u
237Cindy LiesensBilzenBE18-6-2019A: 09u30-12u
238wim lootenseineBE18-6-2019 A: 09u30-12u
239Gabriel Molotov Gavrilita IFPABucharestRO18-6-2019A: 09u30-12u
240Stephane Swaenepoel IFPAATTICHESFR18-6-2019 A: 09u30-12u
241Gert Hammel IFPAWetterenBE18-6-2019A: 09u30-12u
242Jani Saari IFPATampereFI18-6-2019A: 09u30-12u
243Juha Viitanen IFPAJärvenpääFI18-6-2019A: 09u30-12u
244Perttu Pesä IFPATampereFI18-6-2019 A: 09u30-12u
245Rayne PassmoreLondonGB19-6-2019A: 09u30-12u
246Jenette PassmoreLondonGR19-6-2019A: 09u30-12u
247Axel Werner-Schulz IFPABadenhausenDE19-6-2019A: 09u30-12u
248Ben GrossUtrechtNL20-6-2019 A: 09u30-12u
249Theo de Reuver IFPAOSSNL22-6-2019A: 09u30-12u
250Mary van der Putten IFPAOssNL22-6-2019A: 09u30-12u
251Hugh Dickson IFPA (Reserve)Dutton ParkAU25-6-2019 A: 09u30-12u
252Kym Clapham (Reserve)BrisbaneAU25-6-2019 A: 09u30-12u
253Andreas Maarbjerg IFPA (Reserve)CopenhagenDK29-6-2019 E: 19u30-22u
254Eric Fryc IFPA (Reserve)MinneapolisUS30-6-2019NVT - N/A
255Patrice Luwel (Reserve)VorstBE2-7-2019 NVT - N/A
256Leo Van Wemmel (Reserve)GentBE3-7-2019 NVT - N/A
257Jelle van Damme (Reserve)Sint-NiklaasBE8-7-2019 NVT - N/A
258Sanne De Clerck (Reserve)Sint-niklaasBE8-7-2019 NVT - N/A
259Sebastiaan Eiselin IFPA (Reserve)AmsterdamNL10-7-2019 NVT - N/A

    
NrAchternaamGemeenteLandReg. datumBetaald
401Daan RosveldsOpvelpBE13-6-2019 
402Louis DeturckLAUWEBE13-6-2019 
403finn D'HanenstemseBE13-6-2019 
404Jan HouttemanKnokke-HeistBE13-6-2019 
405Joppe D'HanenstemseBE13-6-2019 
406Nell D'HanenstemseBE13-6-2019 
407Onora RomanBAMBRUGGEBE13-6-2019 
408Arvid FlygareLundSE14-6-2019 
409Viggo LöwgrenFurulundSE14-6-2019 
410Van den Bergh PeekeBeverenBE15-6-2019 
411Bram Van den BerghBeverenBE15-6-2019 
412Lloyd CouhysderKnokke-HeistBE15-6-2019 
413Robin GoessensMerelbekeBE15-6-2019 
414Leo MarshallUttoxeterGB16-6-2019 
415Eva BruynseelsOostendeBE18-6-2019 


Copyright BFB    2012-2019